piątek, 30 grudzień 2022 20:38

Pościel na miarę – komfort i bezpieczeństwo snu dziecka

Pościel na miarę Pościel na miarę ma.prasowe

Spokojny i zdrowy sen to jeden z filarów prawidłowego rozwoju dziecka. Dlatego też warto zadbać o komfort snu dziecka. Ważna jest nie tylko w tym aspekcie sypialnia dziecka, ale i łóżko, a w nim wysoko gatunkowa pościel. Pościel uszyta na miarę jest bardzo dobrym wyborem.

 

Przespana noc dziecka czy też pełnowartościowe drzemki w ciągu dnia, gdy dziecko jest młodsze, to pozytywny wpływ na jego rozwój i zdrowie. Dziecko wyspane to dziecko chętne do zabawy i do innych aktywności, takich jak na przykład nauka. Dobry sen to także dobry humor pociechy, a tym samym zadowolenie i spokój jego rodziców. Dlatego też miejsce spania dziecka powinno zapewniać mu pełen komfort. Dopasowanie pościeli do indywidulnych potrzeb jest tu kluczowe.

posciel-na-miare

pościel na miarę

Bawełniana pościel szyta na miarę 

Choć oferta dziecięcych pościeli na rynku jest bardzo szeroka, warto zdecydować się na uszycie pościeli na indywidualne zamówienie. Pościel szyta na miarę pozwala na kupienie pościeli w dowolnym rozmiarze. Jest ona wtedy dopasowana do wieku dziecka, jego wzrostu, a także do wymiarów łóżka (nawet tych niestandardowych). Pościel na wymiar pozwala na komfortowe otulenie dziecka, także dlatego, że można wybrać jej grubość. Co jeszcze zyskujemy my, a przede wszystkim nasze dziecko, decydując się na pościel na miarę? Komplet pościeli z atestowanych tkanin wysokogatunkowych – muślinu czy bawełny. Są one antyalergiczne – dotyczy to także wypełnienia pościeli. Dziś jest to szczególnie ważne, gdyż wiele dzieci cierpi na różnego rodzaju alergie. Pościel szyta na miarę z tych materiałów to także komfort termiczny i bardzo dobre odprowadzania wilgoci, jest to istotne zwłaszcza w przypadku dzieci, które mają tendencję do pocenia się w nocy. Poza tym pościel szyta na miarę jest bardzo przyjemna w dotyku. Co ważne, wypełnienie pościeli jest antypalne, a więc bezpieczeństwo przede wszystkim.

posciel-szyta-na-miare

pościel szyta na miarę

Komplety pościeli – szeroki wybór

Szeroki wybór pościeli szytej na miarę dotyczy nie tylko aspektów bardziej praktycznych, takich jak grubość czy wielkość poduszek czy kołder. To także szeroka oferta, jeśli chodzi o kolorystykę i motywy tkanin. W ten sposób możemy wybrać pościel, która będzie się podobać dziecku i będzie zachęcać do spania we własnym łóżku. Dzięki dużemu wyborowi możemy też dopasować pościel kolorystycznie do wystroju wnętrza. Pościel na miarę to także pościele dwustronne, a więc dwa w jednym, jeśli chodzi o wygląd pościeli.

posciel-na-miare-dla-dzieci

pościel na miarę dla dzieci

Pościel na miarę to nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje tradycyjne naturalne materiały przyjazne dzieciom. Dzięki temu ofiarujemy dziecku to, co najlepsze, jeśli chodzi o sen.

Najnowsze artykuły

  • 1