Jeżeli się tutaj znalazłeś, to jest ogromne prawdopodobieństwo na to, że poszukujesz informacji na temat kiełków i wyboru dobrych nawozów pod ich profesjonalną uprawę. Jeśli tak jest, to doskonale się składa, ponieważ wiemy, jak Ci pomóc i z miłą chęcią to uczynimy.

poniedziałek, 12 kwiecień 2021 11:59

Jaką kosiarkę wybrać

Koszenie trawnika to jeden z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych w ogrodzie.

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 12:07

Najważniejsze instalacje do basenów rekreacyjnych

Posiadanie rekreacyjnego zbiornika kąpielowego wiąże się z koniecznością zamontowania w nim odpowiednich instalacji, które będą utrzymywały czystość kąpielowej wody i zapobiegały przed namnażaniem się na jego ścianach bakterii, glonów i drobnoustrojów. Wielu właścicieli basenów często zapomina o tym, że taki akwen musi być odpowiednio pielęgnowany tak, by kąpiel w nim nie zagrażała zdrowiu i bezpieczeństwu domownikom czy gości. Od czego zacząć?

Pięknie utrzymany trawnik to ozdoba każdej posesji czy skweru w mieście. Jednak, żeby tak było musi on być odpowiednio pielęgnowany. Należy w jego pielęgnację włożyć odpowiednio dużo czasu i pracy. Trzeba też zainwestować w odpowiednie wyposażenie, które pozwoli na jego sprawniejszą pielęgnację.

środa, 26 sierpień 2020 18:40

Oświetlenie ogrodowe – jak wybrać?

Dobrze oświetlony ogród prezentuje się po zmroku bardzo estetycznie, ale nie jest to jedyna przesłanka przemawiająca za zakupem odpowiednich lamp ogrodowych. Równie istotne są tu kwestie praktyczne oraz te związane z bezpieczeństwem.

poniedziałek, 24 sierpień 2020 17:02

Narzędzia ogrodnicze – jakie warto mieć?

Posiadanie ogrodu, nawet niewielkiego, wiąże się z koniecznością posiadania odpowiednich narzędzi ogrodniczych. Ich wybór zależy od tego, czy w ogrodzie będzie tylko trawnik i krzewy, czy może pojawią się również byliny, trawy i kwiaty. Można jednak wskazać podstawowy zestaw narzędzi, który przyda się w ogrodzie niezależnie od tego, jak duży jest ogród i co się w nim znajdzie. Zobacz, jakie narzędzia ogrodnicze warto mieć.

Strona 1 z 2

Najnowsze arykuły

  • 1