Pompy ciepła basenowe to niezbędne urządzenia, które zapewniają odpowiedni komfort termiczny niezależnie od tego, jaka jest temperatura na zewnątrz. Na uwagę zasługuje ich niska awaryjność i wyjątkowo prosta obsługa.

Meble na taras to temat, który spędza sen z powiek już wczesną wiosną. Kiedy zbliża się lato, a właściciele domów jednorodzinnych chcą w końcu skorzystać ze swojego pięknego tarasu, trzeba wpierw wyposażyć go w wygodne, wysokiej jakości meble, które przetrwają niejedno upalne lato.

czwartek, 08 grudzień 2022 17:46

Czosnek niedźwiedzi - jakie ma właściwości?

Czosnek niedźwiedzi - Allium ursinum - to roślina należąca do tej samej rodziny co czosnek pospolity. Ma wysokość od około 20 do 50 centymetrów.

środa, 09 listopad 2022 18:17

Jak wygląda uprawa sałaty lodowej Saladin?

Doskonała do uprawy amatorskiej. Sałata lodowa Saladin wyróżnia się plennością, odpornością na choroby i szkodniki, dużymi walorami smakowymi oraz niewygórowanymi oczekiwaniami w kwestii uprawy i pielęgnacji. Jak wygląda uprawa sałaty lodowej Saladin?

piątek, 04 listopad 2022 14:10

Pergola tarasowa- dlaczego warto ją mieć?

Odpoczynek na łonie natury jest chyba najlepszym sposobem relaksu. Nic więc dziwnego, że szukamy sposobów, by stworzyć sobie intymną, spokojną przestrzeń tylko dla siebie.

Pompy głębinowe do studni wierconych sprawdzają się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w różnych gałęziach przemysłu. O czym trzeba pamiętać przy zakupie pompy?

Strona 1 z 3

Najnowsze arykuły

  • 1