Firma Sanplast z rodzinnymi tradycjami nieprzerwanie od 1991 roku zaopatruje polskie domy i mieszkania w kabiny prysznicowe i brodziki najwyższej jakości.

środa, 07 październik 2020 10:10

Kiedy remont w domu się przyda? Odpowiadamy

Nowe, piękne, świeżo wybudowane mieszkanie prezentuje się świetnie o ile jest dobrze wykończone. Nawet jeżeli już od dawna posiadasz swoje „cztery kąty”, dzięki remontowi Twoje mieszkanie może wyglądać o wiele lepiej. Kiedy warto postawić na remont i coś zmienić? Odpowiadamy na to pytanie w dzisiejszym artykule.

Drewniane elementy wykończeniowe i dekoracyjne muszą być odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodnikami czy zniszczeniem powodowanym zmianami warunków pogodowych. Do tego celu można wykorzystać wiele różnych preparatów, które dostępne są w sklepach.

Urządzenie, które znacznie usprawnia przygotowywanie opału na zimę, czyli łuparka mechaniczna. Jest to sprzęt, który cieszy się sporym zainteresowaniem w szczególności wśród właścicieli domków jednorodzinnych.

Wydaje się, że funkcjonalna łazienka musi być na tyle duża, by pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Tymczasem dobrze przygotowany projekt sprawi, że nawet w niewielkiej łazience znajdzie się miejsce na wszystko co konieczne, a dzięki kilku sztuczkom optycznym pomieszczenie wyda się o wiele większe, niż jest w rzeczywistości. Co zrobić, aby w niewielkiej łazience wykorzystać każdy kąt? Podpowiadamy.

poniedziałek, 01 czerwiec 2020 11:49

Plan i koszt remontu łazienki

Remontując łazienkę, należy przede wszystkim zadbać o to, aby zrobić to bardzo dokładnie, a także precyzyjnie. Tutaj wszystko musi być solidnie zrobione, aby mogło zachwycać pod każdym względem. Oczywiście poza wymianą mebli w łazience, trzeba również dokonać pewnych zmian, związanych z odświeżeniem ścian i podłogi. Jest to bardzo ważne i w żadnym wypadku nie należy o tym zapominać.

Najnowsze arykuły

  • 1