wtorek, 27 grudzień 2022 17:21

Oświetlenie, które zachwyci w 2023 roku – na co postawić?

 https://lampy.it https://lampy.it mat.prasowe

Końcówka grudnia to doskonały czas, by rozejrzeć się po sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Zapoznać się z propozycjami oświetlenia, które będzie modne w nadchodzącym sezonie, czyli… już za chwilę! Na jakie kształty, kolory czy modele postawimy w 2023 roku? Co będzie urzekać wśród domowych wnętrz? Sprawdzamy!

 

Krzywizny i ciekawe formy

Jeśli dotychczas nie wyobrażaliśmy sobie domowych wnętrz bez uzupełnienia o lampy podłogowe, to teraz znajdźmy dla nich jeszcze więcej miejsca! W nadchodzącym sezonie nasze oczy będą mamić konstrukcje z pałąkami, o ciekawych formach, a także krzywiznach. Subtelnie lub nieco bardziej wyraziście wygięte, a do tego z ciekawymi kloszami. Takie wyjątkowe propozycje znajdziemy na stronie https://lampy.it/.

Nietypowe, ale i nieco bardziej typowe formy będą się wpisywały zarówno we wnętrza salonowe, jak i sypialniane. Podkreślą ich aranżację lub dodadzą brakującego charakteru. Lampy podłogowe same w sobie mają już dużo wyjątkowości. Są unikalne pod każdym względem, nawet te pozornie proste, skromne i zwyczajne. Wystarczy bowiem detal, by przykuły uwagę, i to o taki efekt będziemy walczyć w przyszłorocznych trendach.

Kolory w lamp w kolorach ścian?

Zazwyczaj kolorystykę ścian, czyli tła, oraz oświetlenia dobieraliśmy na zasadzie kontrastów. Taka zasada bardzo dobrze sprawdzała się we wnętrzach. Można było uzyskać wrażenie uporządkowania, ale i w łatwiejszy sposób dzieliło się na strefy całe przestrzenie domowe. Teraz będziemy stawiać na zupełnie inny, bardzo ciekawy trend.

Klosze czy oprawy lampy będą bowiem dokładnie w tych samych kolorach, co ściany! Powiedzieć, że efekt będzie ciekawy, to zdecydowanie zbyt mało. Takim propozycjom stawiamy duży plus, bo wnętrza nabierają zupełnie innego wymiaru. Nie trzeba jednak martwić się o ich przytulność. Atmosfera w pomieszczeniu, które jest „pokolorowane” w taki sposób, zachęca do przebywania w takim towarzystwie.

Marmur oraz beton

Szukając oświetlenia, które zachwyci, ale i wciąż będzie funkcjonalne, znajdziemy formy mające w sobie miejsce na marmur lub beton. Te materiały są nam doskonale znane, zajmują ważne miejsce w branży wykończenia, ale w odmienionej formie zaczniemy je spotykać wśród produktów oświetleniowych.

Lampy z marmurem lub betonem będą nie tylko praktyczne, lecz przede wszystkim niezwykle dekoracyjne. Ponadto wpiszą się w charakter wielu domowych aranżacji. One łączą w sobie elegancję, subtelność oraz klasę. Czego chcieć więcej? Więcej inspiracji można jedynie poszukać na stronie http://www.bud-rem.com.pl/.

Bez oświetlenia nie obejdzie się żadne domowe wnętrze. Naszym zadaniem jest znaleźć i wybrać lampy, które pozwolą komfortowo korzystać z każdego pomieszczenia, a do tego podkreślą jego funkcjonalność oraz charakter. Poszukajmy produktów z najmodniejszych propozycji nadchodzącego sezonu, a na pewno się nie zawiedziemy. Czas wybrać się na zakupy i znaleźć lampy, które podbiją nasze wnętrzarskie gusta!

Najnowsze artykuły

  • 1