poniedziałek, 31 sierpień 2020 17:16

Suszarki automatyczne

Hotelowe suszarki do włosów Hotelowe suszarki do włosów

Suszarki automatyczne to urządzenia powszechnie stosowane w miejscach publicznych, takich jak toalety czy baseny. Są wygodne w użyciu, działają szybko i efektywnie.

Cenione są również za stosunkowo niskie koszty utrzymania. Są zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż ręczniki papierowe. Dodatkowo zostawiają nawet czterokrotnie mniejszy ślad węglowy w porównaniu do ręczników papierowych. Możliwość bezdotykowego wysuszenia rąk jest ważna ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Suszarki automatyczne - zastosowanie

Suszarki automatyczne to urządzenia powszechnie stosowane w miejscach publicznych, takich jak toalety czy baseny. Są wygodne w użyciu, działają szybko i efektywnie. Cenione są również za stosunkowo niskie koszty utrzymania. Są zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż ręczniki papierowe. Dodatkowo zostawiają nawet czterokrotnie mniejszy ślad węglowy w porównaniu do ręczników papierowych. Możliwość bezdotykowego wysuszenia rąk jest ważna ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Suszarki do rąk - jaką wybrać?

Elektryczne suszarki do rąk występują w wielu modelach i wariantach kolorystycznych. Dzięki temu doskonale wpasują się w wystrój każdego pomieszczenia. Będą nie tylko funkcjonalnym, ale i stylowym dodatkiem, zwłaszcza w toaletach publicznych.

Wybór odpowiedniej suszarki zależy od wielu czynników. Musimy zastanowić się, na czym zależy nam najbardziej. Decyzja zależy od tego, czy najważniejszy jest dla nas krótki czas suszenia, czy to, by suszarka działała cicho. Należy pamiętać, że większa moc, a tym samym krótszy czas suszenia, powoduje, że koszty eksploatacji są wyższe. Ważne jest również ustalenie, w jakim przedziale cenowym chcemy się zmieścić oraz z jakiego materiału ma być wykonane urządzenie. Istotną kwestią będzie także częstotliwość użytkowania. Suszarki znajdujące się w toaletach o dużym natężeniu ruchu będą zużywały się szybciej. W takim wypadku warto pomyśleć o modelu bardziej wytrzymałym pod względem wykonania i materiału. Suszarki powinny być również wyposażone w specjalną technologię filtracji powietrza. Filtry zamknięte w antybakteryjną obudowę z plastiku i pokryte wewnętrzną powłoką ochronną z filtrem będą przechwytywały aż 99,9% bakterii. Dzięki rozpatrzeniu wszystkich tych czynników, z pewnością znajdziemy model, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Coraz większą popularnością cieszą się również suszarki kieszeniowe. Te urządzenia zapewniają szybkie i dokładne suszenie. Wysokie ciśnienie wytwarzane przez suszarkę powoduje natychmiastowe usunięcie wody z rąk. Dodatkowo dzięki swojej budowie zapobiegają spadaniu kropli wody na nogi i buty osoby suszącej dłonie.

Suszarki na fotokomórkę - czy warto?

Suszarki do rąk wyposażone w fotokomórkę na podczerwień są bardzo ekologiczne. Zamontowanie czujników w praktyce oznacza krótszy czas suszenia, mniejsze zużycie prądu i co za tym idzie - niższe koszty utrzymania. Suszarki z fotokomórką włączają i wyłączają się automatycznie, dlatego są bardziej higieniczne. Powoduje także to zmniejszenie zużycia prądu względem liczby wykonanych cykli suszenia. Według badań, elektryczna suszarka do rąk może zaoszczędzić nawet do 80% energii w porównaniu do klasycznych modeli. Będzie to zatem oszczędność zarówno dla naszej kieszeni, jak i dla środowiska.

Suszarki hotelowe do włosów oraz suszarki basenowe - czy są funkcjonalne?

Suszarki do włosów cieszą się szczególną popularnością w hotelach i na basenach. Suszenie włosów w tych miejscach, w związku z prowadzoną tam działalnością, jest niezbędne. Osoby zarządzające są zobligowane do zapewnienia klientom suszarek, najlepiej z dodatkową funkcją ziemnego nawiewu.

Istnieją różne modele Hotelowe suszarki do włosów. Wszystkie są łatwe w obsłudze, ekonomiczne i wydajne. Modele wyposaża się również w czujniki zabezpieczające przed przegrzaniem. Te bardziej profesjonalne są wyposażone nawet w elektroniczny wyświetlacz informujący o temperaturze suszenia wraz z możliwością ustawienia temperatury wydmuchiwanego powietrza. Ta nowoczesna technologia cieszy się uznaniem ze względu na wysoki komfort użytkowania. Nie jest to niezbędny element każdego hotelowego pokoju, jednak z pewnością jego obecność znacznie zwiększa przyjemność z wypoczynku. Warto pamiętać, że nawet tak niepozorny element wyposażenia wpływa na to, czy klient będzie chciał wrócić i ponownie skorzystać z usług. Należy zatem zadbać o dobranie odpowiedniego - stylowego i efektywnego – modelu, by zapewnić gościom jak najbardziej udany pobyt.

Suszarki basenowe są wykorzystywane do suszenia nie tylko włosów, ale i całego ciała. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów gwarantują szybkie efekty, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa i higieny. Suszarka do włosów jest niezbędnym wyposażeniem na każdym basenie czy w parku wodnym. Możliwość szybkiego, łatwego i dokładnego osuszenia włosów po wyjściu z basenu znacznie wpływa na zwiększenie komfortu korzystania z obiektu, a co za tym idzie - podnosi również poziom zadowolenia klientów.

Najnowsze artykuły

  • 1