wtorek, 17 sierpień 2021 16:05

Prostokątne i kwadratowe modele brodzików Sanplast

brodzik Sanplast brodzik Sanplast pixabay

Firma Sanplast z rodzinnymi tradycjami nieprzerwanie od 1991 roku zaopatruje polskie domy i mieszkania w kabiny prysznicowe i brodziki najwyższej jakości.

W czasie swojej działalności wprowadziła ona wiele zupełnie wcześniej nieznanych modeli kabin, a także unowocześniła te najbardziej standardowe. Wszystko w celu nie tylko dostarczenia klientom produktu funkcjonalnego, który posłużyć będzie mógł latami, ale także stworzenia z nich małych dzieł sztuki.

Brodzik kwadratowy

Brodziki Sanplast z serii takich jak: Space Mineral, Open Mineral, Open Structure Mineral, Free Line, Classic, Structure Mineral, Space Line to klasyczne rozwiązania prysznicowe w kwadratowej formie do zamontowania na posadzce bądź wpuszczenia ich w nią. Najczęściej znajdziemy je w mieszkaniach osiedlowych, gdzie zwykle łazienki nie są zbyt przestronne. Tak duże zróżnicowanie oferowanych przez Sanplast stylów brodzików kwadratowych pozwala dopasować odpowiedni model do praktycznie każdego rodzaju wnętrz. Ponadto dzięki zastosowaniu akrylu sanitarnego lub odlewu mineralnego brodzik Sanplast staje się niezmiernie łatwy w eksploatacji, w związku z łatwością jego czyszczenia oraz przyjemną dla skóry fakturą.

Brodzik prostokątny

Najczęściej projektowanie prysznica w łazience polega na dobraniu specjalnie dedykowanego brodzika do konkretnej serii kabin oferowanych przez producenta. W przypadku brodzików prostokątnych ciekawym rozwiązaniem jest postąpienie zupełnie odwrotne. Powszechnie uważa się, że nadają się one głównie do wielkometrażowych łazienek. Jest to jedynie częściowa prawda, ponieważ w pewnych określonych przypadkach można, a nawet wskazane jest zastosowanie brodzika prostokątnego w małych łazienkach. Jego mocno ścięte geometryczne krawędzie nadadzą nutę nowoczesności aranżacji, ale również świetnie podkreślą minimalizm stylów klasycznych, potęgujące wrażenie schludności wnętrza. Montaż tego typu brodzika będzie szczególnie dobrym pomysłem w przypadku niewielkich, nieustawnych łazienek o dużej ilości skosów oraz wnęk. W niektórych łazienkach będzie możliwe również wstawienie brodzika prostokątnego na wymiar, który zostanie zamontowany przy jednej ścianie, którą zechcemy w pełni zabudować. Często będzie to jedyna możliwość na posiadanie dużej kabiny prysznicowej w takiej łazience. Tak zaprojektowany brodzik Sanplast pozwala na zamontowanie dodatkowego siedziska z uchwytami i podporami.

Kolor też jest istotny

Brodziki Sanplast posiadają bardzo stonowany design. Dostępne są przede wszystkim w klasycznym białym kolorze, ale znaleźć w ich palecie można również modele wpadające w szarości, a nawet imitujące kolorystykę naturalnego kamienia. Taki zabieg pozwala zamontować niezawodny brodzik Sanplast  w każdym możliwym stylu aranżacji łazienki.

Najnowsze artykuły

  • 1