wtorek, 14 czerwiec 2022 11:15

Używane poleasingowe przyczepy i naczepy

Używane poleasingowe Używane poleasingowe pixabay

Obecność różnorodnych przyczep i naczep to obowiązek każdego przedsiębiorcy, który chce zapewnić sprawny transport towarów dla swojej firmy.

Właśnie w przyczepy i naczepy ładuje się towary, które następnie mogą zostać przewożone za pomocą ciągników siodłowych. Bez naczep są one praktycznie bezużyteczne dlatego obecność nowoczesnych naczep to podstawa. W ofercie dealerów można znaleźć ciekawe, używane poleasingowe przyczepy i naczepy, którym warto się przyjrzeć.

Używane poleasingowe przyczepy i naczepy – rodzaje i specyfikacja

Używane poleasingowe przyczepy i naczepy są bardzo ciekawym wyborem dla osób, które chcą poszerzyć ten segment swojej floty. Ogólnie mówiąc poleasingowe dobra są z reguły bardzo nowoczesne przez co warto w nie inwestować. Z pewnością posłużą jeszcze sporo czasu – zwłaszcza naczepy, które mają za zadanie tylko utrzymywać towar w ładzie i składzie.

Istnieją używane poleasingowe przyczepy i naczepy różnych rodzajów. Różnią się one specyfikacją określającą możliwość przewożenia konkretnych towarów. Do najpopularniejszych naczep i przyczep, które powinny znajdować się w każdej firmie przewozowej zalicza się:

  • Przyczepy typu skrzynia; są jednymi z najbezpieczniejszych przyczep, z którymi można spotkać się w branży. Jest to związane jak sama nazwa wskazuje z mocno zbudowaną skrzynią, która jest szczelnie zamknięta. Dzięki temu wszystkie przewożone towary są w pełni bezpieczne
  • Przyczepa typu kurtyna; popularne kurtyny nie są już tak bezpieczne. Jednak taka konstrukcja zapewnia użytkownikowi błyskawiczny załadunek i rozładunek towarów co również jest bardzo cenione
  • Naczepy typu chłodnie; są to specjalistyczne naczepy, które używane są do transportu towarów wrażliwych. Za przewóz takich towarów otrzymuje się z reguły dodatkowe premie co może zachęcić przewoźników do zakupu właśnie tych naczep.

Podsumowanie

Używane poleasingowe przyczepy i naczepy są coraz częściej poszukiwane przez przedsiębiorców chcących uzyskać nowoczesny sprzęt za niższą cenę. Dzięki nim przewoźnik może realizować zlecenia i zarabiać pieniądze poszerzając horyzonty swojej firmy.

Najnowsze artykuły

  • 1