sobota, 11 grudzień 2021 18:51

Innowacyjne wyposażenie pralni przemysłowych

gp pralnia gp pralnia

Profesjonalna branża pralnicza to jeden z szybko rozwijających się obecnie sektorów usługowych. Korzystają z niej hotele, restauracje, centra SPA, a także klienci indywidualni.

Oczywiście tego typu zakład wymaga sprzętu i koniecznie muszą w nim znaleźć się pralka oraz suszarka przemysłowa o parametrach zgodnych nie tylko z normami, ale także z potrzebami. To zaawansowane maszyny, które sprawiają, że pranie jest szybsze, dokładniejsze, efektywniejsze, a zużycie energii elektrycznej oczywiście mniejsze. Inwestycje w suszarki przemysłowe już na starcie pokazują, jak ważne dla klientów są czas, cena oraz oczywiście najwyższa jakość. I dlatego właśnie ta branża rozwija się niezwykle dynamicznie, a urządzenia wykorzystują najnowszą myśl technologiczną. Wybierz suszarkę przemysłową i pralkę do swoich potrzeb.

Jaka suszarka przemysłowa będzie najlepsza?

suszarka-przemysłowa.jpg

suszarka przemysłowa

Nowoczesna suszarka przemysłowa wyposażenie pralni cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem. Korzystają z nich klienci indywidualni i różnego rodzaju instytucje oraz firmy. Wszystkim oczywiście zależy na jak najlepszej jakości usług. I dlatego właśnie nie jest wszystko jedno, w jaki sprzęt zainwestujemy, a podstawą tej branży są oczywiście specjalistyczne pralki i suszarki przemysłowe. Optymalny park maszynowy zapewnia ciągłość pracy, a także musi być dostosowany na przykład do ilości zleceń. Chodzi o to w dużej mierze, aby proces suszenia oraz prania odzieży był jak najbardziej efektywny. Oczywiście, dobierając konkretne wyposażenie, zawsze trzeba mieć na uwadze rodzaj prowadzonej działalności. Inne pralki będą niezbędne w pralni wodnej, a zupełnie inne sprawdzą się w chemicznej. I to szczególnie w tym pierwszym wypadku kluczowe będzie to, jakie maszyny piorące z gp-pralnia.pl i suszarki przemysłowe w zakładzie się pojawią. To techniczne zaawansowane urządzenia, które umożliwiają zaprogramowanie szeregu operacji takich jak pranie wstępne, zasadnicze, płukanie z odwirowaniem i oczywiście samo wirowanie. Wyróżniają się  dużą wydajnością, a odpowiednia pojemność ładunku pozwala w jednym momencie wyprać odpowiednią ilość rzeczy. Poza tym nowoczesne pralki mają również dużą ilość programów fabryczne, a ta pozwala dopasować cykl do swoich potrzeb. W niektórych maszynach można również zaprogramować swoje ustawienia. Warto pamiętać o tym, że pralka i suszarka bębnowa przemysłowa będą się różnić od tych wykorzystywanych w domach. Są bowiem narażone na inne czynniki, są przeznaczone do obsługi dużej ilości tekstyliów – często o wielkich gabarytach. Poza tym specjalistyczne urządzenia muszą być wytrzymałe i niezawodne. Poza tym suszarki przemysłowe są przeznaczone do pracy ciągłej. Warto także zwrócić uwagę, że w pralniach często pojawia się także pralnica tunelowa.

 

Gdzie niezbędne są suszarki przemysłowe?

urządzenia pralnicze

urządzenia pralnicze

W suszarkach przemysłowych gp-pralnia.pl/suszarki-przemyslowe można pozbyć się resztek, które pozostają po praniu, wilgoci z rozmaitych wyrobów włókienniczych. Delikatne i szybkie suszenie gwarantuje tunel suszący. To maszyna, w której tekstylia są poddawane naprzemiennym działaniu strumienia ciepłego oraz zimnego powietrza. To usprawnia wszystkie procesy i sprawdza się szczególnie w miejscach, w których jest duża intensywność pracy. Poza tym  powodzeniem cieszą się także suszarki bębnowe. Warto wybierać te urządzenia, które są wykonane stali nierdzewnej oraz materiałów o najlepszych parametrach, ponieważ to gwarantuje wytrzymałość nawet przy intensywnej eksploatacji. Suszarki przemysłowe mają oczywiście szereg funkcji, a takie parametry jak czujnik wilgotności sprawiają, że efekty pracy są po prostu doskonałe.

Usługi pralni wodnych i chemicznych

wyposażenie pralni

wyposażenie pralni

Wybierając suszarkę przemysłową, należy szczególnie uważnie zwrócić uwagę na takie aspekty, które będą niezbędne w codziennej pracy. To szczególnie istotne, gdy obsługuje się dużych klientów komercyjnych. Warto do ilości tekstyliów dopasować urządzenie, które będzie osiągać określoną prędkość bębna. Ważnym detalem jest także czujnik wilgotności. Oczywiście poza pralką czy suszarką w profesjonalnych zakładach niezbędne są także inne elementy jak przemysłowe żelazka i wygodny stół prasowalniczy z funkcją odsysania powietrza. Poza tym oczywiście należy zabezpieczyć odpowiednio dużo miejsca, by zorganizować wygodną i komfortową pracę całego zespołu. Oczywiście cała przestrzeń musi być zaaranżowana w taki sposób, by ułatwiać realizowane zadania. Urządzenia do prania oraz suszenia oraz sprzęt peryferyjny muszą być profesjonalne i w pełni sprawne. Trzeba pamiętać, że w tej sytuacji w ogóle nie sprawdzają się sprzęty dostępne w sklepach sieciowych. Będą one zbyt słabe, by sprostać wymaganiom pralni przemysłowej. Poza tym przy takim obciążeniu zbyt szybko się zniszczą, będą nieefektywne i energochłonne. W zestawie z suszarką można kupić na przykład profesjonalną pralnico-wirówkę. To innowacyjne urządzenie, które ma funkcję ważenia prania, a dzięki temu może dostosować zużycie wody oraz detergentu do konkretnego cyklu. Warto też ocenić głośność określaną w decybelach oraz wielkość urządzeń.

Najnowsze artykuły

  • 1