niedziela, 06 luty 2022 15:52

Złota pościel- ozdób łóżko po królewsku

Pościel złota Pościel złota pixabay

Łózko zwykle jest centralnym elementem każdej sypialni. To właśnie ono zapewnia odpoczynek i spełnia rolę nie tylko mebla niezwykle funkcjonalnego, ale również i mebla ozdobnego.

Nie da się ukryć, że to zawsze łóżko wymaga najwięcej uwagi podczas jego wyboru. Niemniej jednak okazuje się, że równie ważna jest pościel jaką na to łóżko wybierzemy. Zwykle to ona stanowi swoisty element reprezentacyjny, który skutecznie przyciąga wzrok po wejściu do sypialni. Nie oszukujmy się, w przepięknej pościeli również lepiej się śpi. Z tego też powodu, warto ozdobić łóżko po królewsku, kompletem złotej pościeli.

Łózko zwykle jest centralnym elementem każdej sypialni. To właśnie ono zapewnia odpoczynek i spełnia rolę nie tylko mebla niezwykle funkcjonalnego, ale również i mebla ozdobnego. Nie da się ukryć, że to zawsze łóżko wymaga najwięcej uwagi podczas jego wyboru. Niemniej jednak okazuje się, że równie ważna jest pościel jaką na to łóżko wybierzemy. Zwykle to ona stanowi swoisty element reprezentacyjny, który skutecznie przyciąga wzrok po wejściu do sypialni. Nie oszukujmy się, w przepięknej pościeli również lepiej się śpi. Z tego też powodu, warto ozdobić łóżko po królewsku, kompletem złotej pościeli.

Złota pościel w stylu glamour

Pościel złota to przede wszystkim blask i szyk, który idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu glamour, które nawiązują do pałacowego przepychu. Złoto od zawsze było kolorem niezwykle eleganckim i szykownym. Tak więc jeśli w waszym wnętrzu królują stylowe i antyczne meble, wasze łóżko z pewnością nie może od nich odstawać, a złota pościel zadba o to, by idealnie komponowało się ono z resztą sypialni. Warto wybierać takie modele pościeli, których poszewki wykonane są z atłasu lub satyny. Materiały te przepięknie się błyszczą, a także nie gniotą, co oznacza, że nawet po całej nocy, wasze łóżko dalej będzie się świetnie prezentowało. Warto dodać, że złotą pościel można również przełamywać białymi akcentami lub szarawego błękitu, gdyż barwy te będą się wzajemnie uzupełniać, a także rozświetlą sypialnię.

Pościel ze złotymi dodatkami by ozdobić łózko po królewsku

Jeśli pościel w kolorze złota lub w jego różnorodnych odcieniach nie przemawia wam do gustu lub wydaje się wam nieco ekstrawagancka, to spokojnie możecie postawić np. na komplet zielonej pościeli ze złotymi dodatkami. Wówczas złote mogą być nie tylko przeszycia, czy wykończenia pościeli, ale także przeróżne wzory, które będą na niej nadrukowane. Jeśli cenicie sobie barokowy przepych i bogactwo, to idealnie sprawdzi się pościel w odcieniu butelkowej zieleni ze złotymi motywami i ornamentami kwiatowymi. Co do materiałów, to znów idealnym rozwiązaniem będą te modele pościeli, które zostały wykonane z satyny, co nada waszej sypialni prawdziwego hollywoodzkiego blichtru, a tym samym będzie prawdziwą kwintesencją elegancji oraz luksusu. Tego typu pościele szczególnie pięknie będą się prezentowały na dużych łózkach dwuosobowych, którego ramy wykonane są z drewna w kolorze ciemnego lub orzechowego brązu. Wówczas w ten sposób stworzycie harmonijną grę obu kolorów, która nada wnętrzu harmonii i stylu. 

Najnowsze artykuły

  • 1