wtorek, 11 październik 2022 16:26

Nieograniczona rozrywka z kartą Google Play

Karta Google Play Karta Google Play adobestock

Karta Google Play to ciekawy pomysł na podarunek, a także ułatwienie przy robieniu zakupów w sklepie Google Play. To miejsce, w którym można nabyć aplikacje i gry na system Android, a także filmy, audiobooki, e-booki i nie tylko. Wszystko w zasięgu ręki! Jak kupić doładowanie Google Play i jak z niego korzystać?

 

Czym jest karta Google Play?

Karta Google Play to karta podarunkowa, na której znajdują się środki do wykorzystania w Sklepie Play w określonej wysokości. Można postawić na takie rozwiązanie do własnego użytku lub też w roli podarunku dla bliskiej osoby, która uwielbia gry mobilne lub chce mieć dostęp do niemal nielimitowanej rozrywki. Doładowanie Google Play daje dostęp do szerokiego wyboru aplikacji, gier, filmów, muzyki czy audiobooków.

Dlaczego warto postawić na kartę Google Play?

Kupno karty Google Play niesie ze sobą wiele korzyści. To dobry wybór na przykład wtedy, gdy nie chcesz podawać danych swojej karty płatniczej w Sklepie Play lub nie masz takiej możliwości. Wystarczy wpisać kod, który pozwoli Ci doładować konto określoną kwotą i gotowe! Karta Google Play może być wykorzystana do zakupu dowolnego rodzaju zawartości – ponadto doładowanie nie ma określonego terminu ważności; można go użyć w dowolnym wybranym momencie.

Ile kosztuje karta Google Play? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

To Ty wybierasz, na jaką kwotę chcesz doładować swoje konto – może to być 20, 50, 75 lub 150 złotych. Istnieje również opcja zakupu karty o zmiennej wartości w przedziale od 20 do 400 złotych.

Gdzie można kupić doładowanie Google Play? Tego typu produkty, podobnie jak doładowanie Xbox czy inne wybrane kody do gier, znajdziesz prawdopodobnie nawet w swoim osiedlowym sklepie – to część oferty sieci Żabka. Jak dokonać zakupu i jak aktywować kartę? To proste! Należy jedynie znaleźć odpowiednie doładowanie w sklepie, zapłacić za nie i zdrapać zabezpieczenie zasłaniające kod. Ten z kolei wystarczy wpisać przy metodach płatności w ustawieniach konta.

Jakie jeszcze kody do gier można kupić w sklepach Żabka?

Doładowanie Google Play to niejedyne rozwiązanie tego typu dostępne w punktach franczyzy z zielonym szyldem. Możesz kupić także doładowanie Xbox czy kody na inne platformy do grania – w tym Steam, PlayStation Store oraz Blizzard Entertainment. Wybór jest bardzo szeroki, dlatego każdy z łatwością znajdzie rozrywkę dla siebie.

Najnowsze artykuły

  • 1