poniedziałek, 06 czerwiec 2022 18:02

Regały obrotowe i z pojemnikami

regały z pojemnikami regały z pojemnikami https://wist24.pl/pl/c/REGALY-Z-POJEMNIKAMI/61

Bałagan oraz brak organizacji nie są warunkami sprzyjającymi do wykonywania jakiejkolwiek pracy, nietrudno wtedy o pomyłkę oraz ogólny komfort pracy jest znacząco zaniżony, co odbija się na dużym spadku naszej produktywności.

Ciężko też dbać o porządek przy braku odpowiednich do tego narzędzi, jak na przykład różnego rodzaju mebli magazynowych oraz organizerów.

W naszej ofercie znajdziecie wiele pakownych rozwiązań, dających możliwości zorganizowania pracy, szczególnie tam, gdzie na co dzień mamy do czynienia z wieloma rodzajami artykułów np. śrubkami, nakrętkami i innymi drobnymi przedmiotami. Każdy kto ma do czynienia z tego typu artykułami wie, że mogą się różnić tylko drobnymi szczegółami, ciężkimi do dostrzeżenia na pierwszy rzut oka, dlatego tak ważne jest aby nie doprowadzać do mieszania się przedmiotów. Jesteśmy świadomi tego że przeorganizowanie miejsca pracy może być bardzo czasochłonnym i drogim przedsięwzięciem, dlatego w Wist oferujemy regały z pojemnikami, które wysyłamy do klienta złożone, od razu gotowe do montażu. Brak konieczności samodzielnego składania jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, a dzięki zakupowi regału w zestawie z pojemnikami oszczędzamy pieniądze. 

Regały obrotowe do magazynów

Ciekawym rozwiązaniem, pozwalającym zaoszczędzić wiele miejsca jest regał obrotowy, czyli idealne rozwiązanie przy mniejszych przestrzeniach, dzięki osadzeniu platformy na łożysku, możemy mieć pod ręka ogrom przestrzeni. Kiedy już decydujemy się na reorganizację miejsca pracy, chcemy aby była wykonana profesjonalnie oraz z trwałych materiałów. Nasze produkty łączą użyteczność wraz z wysoką jakością, dzięki czemu są wyborem na długie lata, który wraz z upływem czasu nie będzie tracił na użyteczności. Regały wykonane są z metalu malowanego proszkowo bądź ocynkowanego, a oba rozwiązania nadają dodatkowej wytrzymałości metalowi, który sam w sobie jest już wytrzymałym materiałem, dostępne są również regały ze sklejki. Pojemniki magazynowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o nazwie polipropylen, które dzięki swojej wytrzymałości mechanicznej i chemicznej idealnie nadaje się do wytwarzania tego typu produktów. 

Jeżeli podczas pracy w warsztacie pojawiają się problemy z porządkiem i organizacją, warto sprawdzić naszą ofertę, ponieważ w ten sposób można ułatwić sobie życie, a jednocześnie nie wydać zbyt dużo pieniędzy.

Najnowsze artykuły

  • 1