środa, 25 maj 2022 17:32

Sofa glamour sercem salonu Ideal Meble

Każdy wie, że sofa, czy cały wypoczynek to serce każdego salonu. Kiedy salon jest glamour to nie ma mowy o kompromisach musi być też sofa glamour. Czyli sofa elegancka, luksusowa i jeśli trzeba odrobinę błyszcząca.

 

Sofa glamour jaka powinna być?

Styl glamour słynie ze skłonności do luksusu, przepychu, elegancji i błysku. Ważny bardzo jest efekt końcowy, jednak nie należy zapominać o tym, że luksus to coś więcej. Dlatego sofa glamour nie tylko ma być piękna i zawierać elementy charakterystyczne dla stylu glamour, ale ma być luksusowa czyli wygodna i dobrze wykonana, z dobrych jakościowo materiałów.

Bo co to za sofa glamour, której siedzisko musimy przykrywać kocem, bo boimy się plam.

Wybierając meble glamour warto więc kupować w bezpiecznym miejscu u sprawdzonych sprzedawców, producentów, którzy posiadają swoje strony internetowe.

Sofa Glamour Palmieri 4 os. (foto: IdealMeble.pl)

Sofa Glamour Palmieri 4 os. (foto: IdealMeble.pl)

Sofa glamour błyszczące  dodatki

Jeśli wybieramy sofę glamour, która będzie wykonywana dla nas na zamówienie mamy dużą możliwość modyfikacji. Skupimy się na razie na aspektach wizualnych. Sofa glamour będzie na pewno pięknie wyglądać w velvetowej lub skórzanej tapicerce. Miękki w dotyku, cieniujący się, lub mięsisty matowy velvet w ostatnich latach podbił serca miłośników stylu glamour i art deco.

W zależności od modelu sofy glamour, jeśli model sofy posiada pikowanie wówczas guziki zakańczające pik mogą zostać zastąpione guzikami kryształowymi lub znacznie droższymi kryształkami Svarowskiego.

Błysku w sofie mogą również dodać błyszczące złote lub srebrne pinezki tapicerskie, często występujące w formie dekoracyjnych taśm.

Niektóre modele posiadają możliwość zamiany tradycyjnych szatoz na szatozy lustrzane. Taki detal nadaje sofie dużo blasku i lekkości.

Ważnym elementem sof są nóżki. W wielu modelach mogą być one metalowe złote lub chromowane w innych mogą być pomalowane na wybrany kolor w tym złoty lub srebrny, lub biały.

Za pomocą tych dodatków możemy stworzyć niepowtarzalną jedyną w swoim rodzaju sofa glamour.

Stolik glamour uzupełnieniem pięknego wypoczynku

Trudno sobie wyobrazić sofę glamour, czy większy wypoczynek glamour bez stolika w tym stylu.

Stolik glamour kawowy jest elementem niezbędnym aby wypoczynek na sofie czy spotkanie towarzyskie odbyło się w komfortowych warunkach.

Miejsce na odłożenie filiżanki kawy czy kieliszka wina jest niezbędne aby nasz wypoczynek można było nazwać luksusowym.

Taki stolik glamour nie tylko służy do odkładania na nim przedmiotów, stolik glamour ma być piękny, ma być ozdobą naszego salonu.

Stolik kawowy glamour okrągły Zaria chrom (foto:IdealMeble.pl)

Stolik kawowy glamour okrągły Zaria chrom (foto:IdealMeble.pl)

Krzesło glamour must have eleganckiego salonu

Ważnym elementem wyposażenia salonu w stylu glamour są krzesła glamour. Krzesła glamour to nie tylko miejsce do siedzenia to tak jak wszystko w stylu glamour element dekoracyjny.

Aby salon w stylu glamour wyglądał pięknie musimy zwrócić uwagę na każdy detal, tu wszystko musi do siebie pasować, nie ma kompromisów, a przynajmniej nie mogą być zbyt duże, aby nie zakłócić całej koncepcji aranżacyjnej.

Krzesła glamour tak jak sofa muszą nie tylko być piękne i zjawiskowe, muszą być też wygodne i trwałe.

Wzorów i modeli krzeseł glamour jest bardzo dużo ważne aby wybrać takie, które będą pasowały do naszego wnętrza, aby ostateczny efekt był spektakularny.

Najnowsze artykuły

  • 1