sobota, 11 wrzesień 2021 18:59

Płytki Pamesa – hiszpański producent ceramicznych płytek ściennych i podłogowych

Płytki Pamesa Płytki Pamesa

Wykończenie podłóg i ścian wymaga produktów wysokiej jakości, aby służyły nam jak najlepiej przez długie lata. Warto wybierać produkty sprawdzonych producentów, którzy cieszą się zaufaniem klientów.

Jedną z takich marek jest firma Pamesa Cerámica. To hiszpański producent płytek ceramicznych, podłogowych oraz ściennych. Ten hiszpański gigant jest znany na całym świecie. Pamesa może poszczycić się oddziałami w wielu najważniejszych państwach. Ich płytki to gwarancja jakości, zarówno pod względem wytrzymałości, jak i stylu. Projektanci współpracujący z firmą Pamesa Cerámica tworzą niesamowite wzory kafli. Często wychodzą poza schematy i trendy, proponując zupełnie coś nowego w branży płytek podłogowych i ściennych. Nierzadko to Pamesa wytycza drogę modzie na konkretny styl w danym sezonie. Ciekawe i oryginalne podejście do aranżacji wnętrz z pewnością przyczyniło się do zaskarbienia sobie zaufania wielu projektantów wnętrz.

Płytki podłogowe i płytki ścienne w różnym wydaniu – kafle Pamesa idealne do kuchni i łazienki

Każdy z nas doskonale wie, jak ważne są materiały wykończeniowe w pomieszczeniach takich, jak kuchnia czy łazienka. Te wnętrza wymagają płytek z konkretnymi właściwościami, gdyż warunki panujące właśnie w kuchni i łazience są dość specyficzne. Z pewnością płytki, które zamierzamy położyć na podłodze i ścianie, muszą charakteryzować się wysoką odpornością na działanie wilgoci. Płytki Pamesa stworzone są właśnie do takich wymagających pomieszczeń i świetnie radzą sobie w trudnych warunkach. Płytki są łatwe w pielęgnacji oraz wytrzymałe na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, o które nietrudno podczas przyrządzania posiłków. Co więcej, kafle występują w różnych formatach i wzorach, więc z pewnością każdy dopasuje je do stylu, w jakim chce urządzić swój dom.

Kolekcje Pamesa – płytki drewnopodobne, płytki imitujące kamień naturalny

Projektanci firmy Pamesa Cerámica wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów. W ofercie bez trudu znajdziemy uniwersalne kafle imitujące kamień naturalny. Można powiedzieć, że tego rodzaju płytki podłogowe i ścienne są bazowe – zawsze będą modne i znajdą się w czołówce najbardziej popularnych wzorów. Ostatnie lata pokazały, że klienci wybierają wzory uniwersalne, ale dodają do nich nieco bardziej ekstrawagancki akcent. W ten sposób zapewniają sobie modne wykończenie pomieszczenia, które będzie wpisywało się w trendy przez wiele lat, ale dodany element zaskoczenia zawsze zrobi „efekt wow”. Dzięki marce Pamesa mamy zapewnione płytki uniwersalne oraz te bardziej zaskakujące. Z kafli bazowych, bardzo często wybieranych przez klientów, są te imitujące drewno. Płytki drewnopodobne triumfują na rynku materiałów wykończeniowych już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał ulec zmianie. Projektanci Pamesa Cerámica tworzą przepięknie prezentujące się płytki drewnopodobne – ich wygląd do złudzenia przypomina prawdziwe drewniane deski. Dzięki takim płytkom bez problemu stworzymy ciepły klimat w naszych wnętrzach. Kafle imitujące drewno to między innymi kolekcja Cottage Magma oraz kolekcja Fronda w kilku odcieniach drewna – Roble, Nogal, Haya. Z płytek imitujących naturalne materiały, Pamesa oferuje kafle przypominające marmur. Tutaj również znajdziemy kilka kolekcji – między innymi jasny marmur Pisa Gold, At Pompei Blanco, Lincoln White oraz płytki w ciemniejszej wersji marmuru – Lux Laurants Brown, Lux Deva Nero. Imitacja marmuru będzie idealna, gdy chcemy wprowadzić do pomieszczenia element bardziej elegancki i luksusowy.

Płytki Pamesa

Płytki Pamesa

Rozmiary płytek Pamesa – klasyczne i niestandardowe płytki ścienne oraz podłogowe

Jeśli mowa o rozmiarach i formatach płytek Pamesa, to dostępne są małe formaty, np. 6 × 25 cm, ale znajdziemy też płytki o wymiarach 30 × 60 cm, 25 × 25 cm czy 25 × 75 cm oraz kafle wielkoformatowe np. 60 × 60 cm, 75 × 75 cm oraz 120 × 120 cm. Wybór spośród tylu różnych rozmiarów to dla klienta wiele możliwości aranżacyjnych. Ostatnio bardzo modne stały się duże kafle, które montowane z minimalną ilością fugi prezentują się naprawdę ciekawie. Takie rozwiązanie wygląda rewelacyjnie w kuchni, holu czy też w przestrzeniach biurowych.

Marka Pamesa tworzona jest przez prawdziwych specjalistów i utalentowanych projektantów, zapewnia wysoką jakość produktów w niewygórowanych cenach. Warto sięgnąć po płytki tego hiszpańskiego producenta, gdyż z pewnością każdy znajdzie dla siebie idealne kafle, zarówno pod względem wzoru, jak i rozmiaru oraz ceny.

Artykuł powstał przy współpracy z https://klink.pl/

Najnowsze artykuły

  • 1