środa, 01 marzec 2023 15:51

Projekty rezydencji w ofercie MURATORA

projekty rezydencji Murator projekty rezydencji Murator Projekty rezydencji M225c Światła miasta - wariant III (dwulokalowy)

Planujemy wybudować okazały dom, który będzie zachwycał swoim wyglądem i przestronnym wnętrzem? Jeśli tak, to idealnym miejscem do znalezienia takiego projektu będzie kolekcji rezydencji z oferty MURATORA. Czeka tam na nas kilkaset gotowych rozwiązań, które umożliwią wzniesienie luksusowego budynku mieszkalnego, nierzadko wyposażonego w domowe SPA, prywatny basen czy bibliotekę z klimatycznym kominkiem. Jakie interesujące propozycje znajdziemy w sprzedaży?

 

Projekty rezydencji od MURATORA – najważniejsze cechy

Na stronie https://projekty.muratordom.pl/domy/projekty-rezydencji/ znajdziemy gotowe projekty domów, wzorowanych na ekskluzywnych rezydencjach. Co ważne - charakter rezydencji nie zawsze musi iść w parze z powierzchnią budynku, zatem jeśli zależy nam na wybudowaniu obiektu o stylowym wyglądzie i niewielkim metrażu  - w ofercie MURATORA znajdują się również takie propozycje. Są to domy o powierzchni nieco ponad 100 m2, ale ich wygląd wyraźnie nawiązuje do willowej, okazałej architektury. Takie domy bez wątpienia zainteresują inwestorów ceniących wizualny przepych, bez zbytniego nadwyrężenia budżetu przeznaczonego na realizację przedsięwzięcia i późniejszą eksploatację.

A może koszty nie grają dla nas większej roli? W takiej sytuacji z pewnością przypadną nam do gustu projekty rezydencji o metrażu sięgającym nawet 850 m2, które zadowolą najbardziej wymagających, ekskluzywnych inwestorów. To obiekty o rozbudowanej bryle i nieco ekstrawaganckim charakterze, które umożliwią nam urządzanie wystawnych przyjęć, zapewnienie noclegu wielu gościom i zagwarantują komfortowy relaks na świeżym powietrzu, na jednym z kilku tarasów.

Zależnie od naszych potrzeb, możemy zdecydować się na obiekt parterowy, z poddaszem lub piętrowy. Zróżnicowana forma i parametry budynków sprawią, że bez trudu wytypujemy wersje zgodne z wymogami lokalnego prawa, ujętymi w MPZP lub WZ.

Ich reprezentacyjny wygląd będzie sprawiał duże wrażenie na odwiedzających gościach, a funkcjonalny i przestronny układ wnętrz zapewni ponadprzeciętną wygodę wszystkim domownikom.

Klasyczne i nowoczesne rezydencje w kolekcji MURATORA

Jeżeli interesuje nas budowa domu w stylu rezydencji, nie jesteśmy skazani wyłącznie na propozycje w iście pałacowym stylu. W kolekcji MURATORA umieszczono bowiem projekty utrzymane również w tradycyjnej formie, idealne dla zwolenników klasycznej architektury. Ciekawym rozwiązaniem są rezydencje w stylu amerykańskim, pokryte czterospadowym dachem o niewielkim kącie nachylenia, które prezentują się wyjątkowo oryginalnie na tle typowego polskiego budownictwa. Inwestorzy, którym od zawsze podobały się szlacheckie dworki, znajdą tu projekty domów będące odświeżoną wersją dworu z charakterystycznym, kolumnowym portykiem.

W ofercie nie zabrakło również bardziej nowoczesnych i modernistycznych rozwiązań – między innymi w formie kostek z płaskim dachem, z oryginalnymi wykuszami czy betonowymi, dekoracyjnymi belkami. Takie propozycje pozwolą nam na urządzenie okazałych tarasów na piętrze czy prywatnej strefy rekreacyjno-wypoczynkowej we wnętrzu budynku, wyróżniając się swoim niebanalnym wyglądem. Niezależnie od stylu, w jakim utrzymany został projekt domu – zapewni on optymalną przestrzeń do życia nawet bardzo licznej rodzinie, doskonale prezentując się zarówno w miejskim, jak i wiejskim krajobrazie.

Projekt rezydencji to najlepszy wybór, jeżeli zależy nam na wzniesieniu obiektu o luksusowym charakterze, okazałym wyglądzie i przestronnym wnętrzu. W sprzedaży nie brakuje interesujących gotowych projektów spośród których bez trudu wyselekcjonujemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Po jego zakupie już tylko kilka kroków będzie dzielić nas od rozpoczęcia pierwszych prac na terenie posesji, na której powstanie wymarzony dom – pełen przepychu, a zarazem zachwycający swoją klasą.

Tekst sponsorowany: Gotowe projekty domów od MURATORA - projekty.muratordom.pl  

Najnowsze artykuły

  • 1