wtorek, 14 marzec 2023 13:15

Czy skup aut to dobry pomysł na sprzedaż starego samochodu?

skup aut Trójmiasto skup aut Trójmiasto pixabay

Niechciany samochód to problem, który chcemy jak najszybciej rozwiązać. Nie jest nam potrzebny i tylko generuje dodatkowe koszty. Jak tego uniknąć? Sprzedać szybko i za dobrą cenę. I wbrew pozorom jest to możliwe – wystarczy wybrać sprawdzony skup aut, w którym od początku znasz warunki transakcji i jej przebieg. Na czym polega współpraca ze skupem? Jakimi samochodami jest zainteresowany skup aut Gdańsk? Sprawdź, kto może sprzedać auto do skupu.

 

Bezpłatna wycena pojazdu? Tylko w skupie

Skup aut Gdańsk działa na pomorskim rynku od ponad 20 lat przez cały ten czas dbając o zadowolenie swoich klientów. Dzięki temu współpraca ze skupem zakłada szybkość transakcji, rzetelność wyceny i minimum formalności. Ukłonem w stronę potencjalnych klientów z pewnością jest bezpłatna wycena pojazdu. W trakcie oględzin samochodu przedstawiciel skupu sprawdza jego stan techniczny i blacharski. Ostateczna wycena uwzględnia zarówno stan auta, jak i jego aktualną wartość rynkową, dzięki czemu masz pewność, że oferta jest uczciwa, a ty nie będziesz stratny na tej transakcji.

Skup auta z www.sprzedajnamauto.pl to obsługa klientów na terenie całego województwa pomorskiego. Główna siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, a jej filia w Gdyni, dlatego przyjazd do klienta w Gdańsku, Gdyni i w Sopocie zajmuje zaledwie 30 minut. Mieszkasz w Pruszczu Gdańskim, w Starogardzie Gdańskim, w Rumii, w Redzie lub w Wejherowie? A może na Półwyspie Helskim? Pracownik skupu pojawi się u ciebie maksymalnie w ciągu 2-3 godzin od zgłoszenia.

Skup aut dba o bezpieczeństwo transakcji

Skup aut Gdańsk to firma, która funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami. Każda transakcja przeprowadzana jest legalnie, tak aby formalności po stronie klienta ograniczyć do niezbędnego minimum.

Jest to alternatywa dla sprzedaży bezpośredniej i współpracy z komisem. W porównaniu do szukania kupca na własną rękę skup aut pozwala zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, a dodatkowo gwarantuje wypłatę pieniędzy zaraz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Z kolei w odniesieniu do komisu skup znacznie ułatwia cały proces sprzedaży – pomaga w tym fakt, że skup aut to pełnoprawna strona transakcji. W praktyce oznacza to, że nie jest pośrednikiem tak jak komis – skup odkupuje twój stary samochód i z momentem podpisania umowy niechciany pojazd przestaje być twoim problemem.

Jaki samochód kupi od ciebie skup aut Gdańsk?

Pojazdy, jakimi zainteresowany jest skup aut Gdynia to głównie samochody osobowe, skutery wodne, quady i motocykle. Rocznik, marka, model – nie mają znaczenia. Znaczenia nie ma też stan techniczny ani blacharski twojego samochodu. Do skupu sprzedasz zarówno pojazdy w pełni sprawne, jak i te, które wymagają naprawy, a nawet złomowania. Są to samochody powypadkowe, samochody poleasingowe, samochody sprawne i samochody uszkodzone.

Skup aut współpracuje z każdym, kto ma na sprzedaż samochód używany. Mogą to być firmy planujące sprzedaż floty samochodowej lub osoby prywatne. Wśród klientów skupu są korporacje taksówkarskie, firmy leasingowe i firmy windykacyjne.

Najnowsze artykuły

  • 1